Do góry

Zwycięzcy

Zwycięzcy dotychczasowych edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

     

Edycja Rok szkolny Imię i nazwisko Nazwa szkoły
XXIX 2015/2016 Nikodem KRAMARZ VI Liceum Ogólnokształcące im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy
XXVIII 2014/2015  Zuzanna KOSMALA XIII Liceum Ogólnokształcące
 w Szczecinie
XXVII 2013/2014  Zuzanna AJCHEL XXVII Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Czackiego w Warszawie 
XXVI 2012/2013  Jakub STASIK  IX Liceum Ogólnokształcące
im. K. Hoffmanowej w Warszawie
XXV 2011/2012 25-Jakub-Sypniewski-min.gif  Jakub SYPNIEWSKI  V Liceum Ogólnokształcące
 im. A. Witkowskiego w Krakowie
XXIV 2010/2011 24-Arkadiusz-Bebel-min.gif  Arkadiusz BEBEL  XIV Liceum Ogólnokształcące
 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

XXIII

2009/2010 

23-Piotr-Zoch-min.gif  Piotr ŻOCH  VIII Liceum Ogólnokształcące
 im. Władysława IV w Warszawie

XXII

 2008/2009

22-Waclaw-Kacmajor-min.gif  Wacław KACMAJOR  III Liceum Ogólnokształcące
 im. Marynarki Wojennej w Gdyni

 XXI

 2007/2008

21-Piotr-Dworczak-min.gif  Piotr DWORCZAK  I Liceum Ogólnokształcące
 im. M. Kopernika w Łodzi

XX

2006/2007

20-Michal-Wisniewski-min.gif  Michał WIŚNIEWSKI  IV Liceum Ogólnokształcące
 im. T. Kościuszki w Toruniu

XIX

2005/2006

19-Karol-Karpinski-min.gif  Karol KARPIŃSKI  XIII Liceum Ogólnokształcące
 w Szczecinie

XVIII

2004/2005

18-Lukasz-Wojtkowiak-min.gif  Łukasz WOJTKOWIAK   I Liceum Ogólnokształcące
 im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

XVII

2003/2004

17-Mateusz-Downar-min.gif  Mateusz DOWNAR  XIII Liceum Ogólnokształcące
 w Szczecinie

XVI

2002/2003

16-Marek-Golebiowski-min.gif  Marek GOŁĘBIOWSKI  XII Liceum Ogólnokształcące
 im. B. Chrobrego we Wrocławiu

XV

2001/2002

15-Marcin-Dworznik-min.gif  Marcin DWÓRZNIK  Zespół Szkół Ekonomicznych
 w Pile

XIV

2000/2001

14-Dariusz-Mikos-min.gif  Dariusz MIKOS  Zespół Szkół Zawodowych nr 2
 w Starachowicach

XIII

1999/2000

13-Pawel-Wojtowicz-min.gif  Paweł WÓJTOWICZ  Zespół Szkół Zawodowych nr 1
 im. S. Sempołowskiej w Puławach

XII

1998/1999

12-Andrzej-Walinski-min.gif  Andrzej WALIŃSKI  I Liceum Ogólnokształcące
 im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

XI

1997/1998

11-Tomasz-Szwiec-min.gif  Tomasz SZWIEC  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych
 w Tarnowie

1996/1997

10-Grzegorz-Maliszewski-min.gif Grzegorz MALISZEWSKI  Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
 w Białymstoku

IX

1995/1996

Katarzyna Łazarowicz

 Katarzyna ŁAZAROWICZ
 (z domu Kobylska)

 Zespół Szkół Ekonomicznych
 im. S. Żeromskiego w Legnicy

VIII

1994/1995

8a-Krzysztof-Belcarz-min.gif  Krzysztof BELCARZ  II Liceum Ogólnokształcące
 im. J. Hetmana Zamoyskiego w Lublinie
8b-Pawel-Janczak-min.gif  Paweł JANCZAK  Zespół Szkół Ekonomicznych
 im. S. Żeromskiego w Legnicy

VII

1993/1994

7-Ewa-Piechota-min.gif  Ewa PIECHOTA  Zespól Szkół Ekonomicznych nr 1
 im. M. Kopernika w Warszawie

VI

1992/1993

6a-Tomasz-Burdzinski-min.gif  Tomasz BURDZIŃSKI  VI Liceum Ogólnokształcące
 im. S. Czarnieckiego w Szczecinie
 Mariusz DURZYŃSKI  Zespół Szkół Handlowych
 im. O. Langego w Poznaniu

V

1991/1992

5-Adam-Kaliszewski-min.gif  Adam KALISZEWSKI  III Liceum Ogólnokształcące
 im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

IV

1990/1991

4-Artur-Pollok-min.gif  Artur POLLOK  Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1
 im. M. Kopernika w Krakowie

III

1989/1990

3-Tomasz-Sikora-min.gif  Tomasz SIKORA  Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1
 im. M. Kopernika w Krakowie

II

1988/1989

2-Anna-Wysialkowska-min.gif  Anna WYSIAŁKOWSKA
 (z domuStasiak)
 Zespół Szkół Zawodowych nr 1
 im. S. Sempołowskiej w Puławach

I

1987/1988

1-Jacek-Tomaszewski-min.gif  Jacek TOMASZEWSKI  XIV Liceum Ogólnokształcące
 im. K. Gottwalda w Warszawie